Wycieczka na musical „Piotruś Pan”

Wycieczka na musical „Piotruś Pan”

I oto naszedł czas długo wyczekiwanej wycieczki! Przedszkolaki brały udział w musicalu „Piotruś Pan” wstawianym na deskach MOK w Olkuszu.  Nie musimy chyba Państwu przedstawiać historii  małego chłopca z Nibylandii,  który pewnego dnia zjawia się z maleńką wróżką Dzwoneczkiem w domu Pani Darling rozpoczynając tym wspaniałą przygodę z Wandą, Michasiem i Jasiem!  O dziwo część dzieci po raz pierwszy słyszała o Piotrusiu Panie!

Zapraszamy do fotorelacji.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status