Dzień Babci i Dziadziusia

Dzień Babci i Dziadziusia

25 stycznia w Świetlicy Gminnej w Kwaśniowie Górnym odbył się Przedszkolny Dzień Babci i Dziadziusia! Biedronki, Motylki oraz Pszczółki wystąpiły wspólnie na scenie, aby podziękować za miłość swoich babć i dziadziusiów. Wszyscy wspólnie udaliśmy się w podróż dookoła świata i zwiedziliśmy wszystkie kontynenty! Przedszkolaki zatańczyły m.in. zorbę, krakowiaka, walca, taniec afrykański, Gangam Style oraz choreografię do Baby Shark i Snowflake. Nie brakowało łez wzruszenia. Na sam koniec Rada Rodziców przygotowała słodki poczęstunek dla wszystkich zebranych gości, a babcie i dziadziusiowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na instagramowej ściance.

Do zobaczenia za rok!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status