Obchodzimy Dzień Kobiet!

Obchodzimy Dzień Kobiet!

Dzień Kobiet to ważne święto dla każdej KOBIETY – tej dorosłej  oraz najmłodszej.  Jest to jeden dzień w roku, więc w naszym przedszkolu chłopcy stworzyli dla swoich koleżanek prawdziwe… SPA! To właśnie męska część przedszkola w tym wspaniałym dniu zajęła się strefą relaksu dla koleżanek. Znalazł się kącik masażu, relaksu, malowania paznokci, makijażu oraz kącik fryzjerski. Na sam koniec dla dziewczynek czekał słodki upominek oraz czas na damskie rozmowy przy soczku pomarańczowym!

Rada Rodziców przygotowała również dla dziewczynek upominki – imiona gotowe do zawieszenia wykonane ze sklejki! Serdecznie dziękujemy wszystkim za przygotowanie tego wspaniałego dnia!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status