Sukcesy naszych przedszkolaków i uczniów!

Sukcesy naszych przedszkolaków i uczniów!

28.03.2023 r. w Domu Kultury „Hutnik” w Jaroszowcu odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie plastycznym na „RODZINNĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ”.  Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasze przedszkolaki oraz nasi uczniowie zostali nagrodzeni!

I MIEJSCE Martyna Krzemień – grupa Biedronki

Wyróżnienia otrzymali:

 Marcelina Mendrek – grupa Pszczółki

Tomasz Kajdan – klasa II

Paweł Grabowski – klasa II

Serdecznie gratulujemy!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status