Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, którego celem jest zwiększenie świadomości i wrażliwości na temat autyzmu, a także zwrócenie uwagi na problemy, z jakimi mierzą się osoby z autyzmem i ich najbliżsi.  Przedszkolaki  aktywnie uczestniczyły w rozmowach, obejrzały również film skierowany dla dzieci wyjaśniający czym jest autyzm. Na znak solidarności nasze przedszkole  również „zaświeciło się na niebiesko”.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status