Prima Aprilis

Prima Aprilis

Prima Aprilis – uważaj, bo się pomylisz! –   przedszkolaki pierwszego kwietnia i płatają jeden figiel za drugim! W Biedronkach zamiast cukierków pojawiły się marchewki! Został również zorganizowany przedszkolny konkurs „Na najzabawniejszy strój z okazji Prima Aprilis”. Przedszkolaki wraz z rodzicami wykazali się niezwykłą kreatywnością! Serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie! A oto wyniki konkursu!

I miejsce Hania Świda i Marcelek Kondek

II miejsce Franuś Bieda i Nikoś Mocny

III miejsce Zuzia i Emilka Matyja oraz Igorek Szeląg

Serdecznie gratulujemy!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status