Gala Finałowa XV Powiatowego Festiwalu Kultury Dziecięcej dla Przedszkolaków

W Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie odbyła się Gala Finałowa XV Powiatowego Festiwalu Kultury Dziecięcej dla Przedszkolaków „O Pluszowego Misia” pod hasłem „Przedszkole – drugi dom”. Podczas niej nagrodę otrzymała trójka naszych przedszkolaków!

Ada Dyduch z grupy Biedronki – III miejsce w konkursie plastycznym, kategoria 3-latki

Anastazja Waksmańska z grupy Motylki – III miejsce w konkursie piosenki, kategoria 4-latki

Hanna Świda z grupy Pszczółki – wyróżnienie w konkursie recytatorskim, kategoria 5-latki !

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!