Teatrzyk „Z gamą wśród zwierząt”

Teatrzyk „Z gamą wśród zwierząt”

Po raz kolejny w murach naszego przedszkola zagościł Teatrzyk „Blaszany Bębenek”. Tym razem przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl pt. „Z gamą wśród zwierząt”l, w którym główną rolę odgrywa muzyka. Najmłodsi mieli okazję poznać brzmienie harmonijki ustnej, bębenka, tamburyna, karimby oraz wystukać rytm do podkładu muzycznego..

Poznaliśmy historię jaskiniowca zamieszkującego krainę deszczu. Podczas swojej wędrówki w poszukiwaniu słońca poznaję wesołą, figlarną małpkę, która zamiast pomóc jaskiniowcowi woli psocić. Na pomoc jaskiniowcowi przychodzi sowa, która twierdzi, że krainę słońca może odnaleźć tylko zwierzę potrafiące ładnie śpiewać lub grać na jakimś instrumencie. Główny bohater postanawia nauczyć małpkę grać na gitarze jednak aby ją zdobyć muszą przechytrzyć niebezpiecznego lwa. Dzięki małpce udaje mu się szczęśliwie dokończyć swoją podróż. Pełne humoru przygody sprawiają, że przedszkolaki dowiedziały  się na czym polega współpraca, dlaczego należy rozwijać swoje talenty i że nie warto się poddawać. 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status