Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty

Mama i tata to wielkie słowa! Są one  synonimem miłości oraz rodzinnego ciepła, a święto rodziców jest jednym z ważniejszych dni dla przedszkolaków.

Z tej to właśnie okazji 31 maja w Świetlicy Gminnej w Kwaśniowie Górnym odbył się uroczysty Dzień Mamy i Taty. Na scenie dzieci w odświętnych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ zaczęły od powitania gości i piosenki i tańców. Następnie poznaliśmy historię jak to tata poznał mamę oraz wysłuchaliśmy debaty wścibskich sąsiadek. Morał przedstawienia  był jeden: „Wszystkie te rady jak dzieci wychować to trzeba do kieszeni schować! Bo rodzice się na dzieciach znają i bardzo je kochają!”

Serdecznie dziękujemy również Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu poczęstunku oraz przygotowania sali.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status