Tak świętowaliśmy Dzień Dziecka

Tak świętowaliśmy Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka uczciliśmy goframi, watą cukrową i popcornem! Nie zabrakło również  Talent Show, podczas którego przedszkolaki prezentowały swoje talenty, toru przeszkód i zabaw  z animatorami. Dzieci mogły również zrobić sobie tatuaż, pomalować twarz, a dziewczynki chętnie dały sobie zapleść kolorowe warkoczyki.  

Na rodzinnych zabawach czas zleciał błyskawicznie i ani się obejrzeliśmy piknik dobiegł końca. Rodzice i dzieci wrócili do domu zmęczeni i szczęśliwi!

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji Dnia Dziecka!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status