Rekrutacja 2023/2024

Uprzejmie informujemy, że w przedszkolu są już dostępne listy dzieci przyjętych do przedszkola. Informację, czy dziecko znajduje się na liście można uzyskać także w sekretariacie szkoły pod numerem telefonu: 326426003.

DZIECI UCZĘSZCZAJĄCE DO PRZEDSZKOLA W BIEŻĄCYM ROKU SZKOLNYM

Dyrektor Przedszkola w Kwaśniowie Dolnym informuje, że w związku ze zbliżającą się rekrutacją na rok szkolny 2023/2024, rodzice dzieci uczęszczających w bieżącym roku szkolnym 2022/2023 do naszego przedszkola, chcący aby ich pociecha została przyjęta na nowy rok szkolny, powinni złożyć poprzez dziennik podawczy sekretariatu deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w terminie od 30 stycznia do 28 lutego 2023 r.

Dzieci już uczęszczające do przedszkola zostają przyjęte wyłącznie na podstawie deklaracji.

CHCĘ ZAPISAĆ DZIECKO DO PRZEDSZKOLA NA NOWY ROK SZKLONY 2023/2024

  1. Rekrutacja do przedszkola w Kwaśniowie Dolnym trwa od 1 marca do 24 marca 2023 roku.
  2. Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony internetowej przedszkola lub odebrać z sekretariatu.
  3. Dokumenty należy dostarczyć poprzez dziennik podawczy sekretariatu, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 W TERMINIE OD 1 MARCA DO 24 MARCA 2023 ROKU.
  4. Wyniki rekrutacji zostaną podane do publicznej wiadomości 3 kwietnia 2023 roku.

DZIECKO JEST NA LIŚCIE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH. JAKIE SĄ KOLEJNE KROKI?

Rodzice dzieci nowo przyjętych do przedszkola mają obowiązek złożyć stosowne POTWIERDZENIE WOLI ORAZ UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU DZIECKA  (do pobrania poniżej)  do dnia 14.04.2023r. w sekretariacie przedszkola w godzinach 800-1500.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status