Rekrutacja 2022/2023

Rodzice dzieci nowo przyjętych do przedszkola mają obowiązek złożyć stosowne POTWIERDZENIE WOLI ORAZ UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU DZIECKA  (do pobrania poniżej)  do dnia 08.04.2022r. w sekretariacie przedszkola w godzinach 800-1500.

Dyrektor Przedszkola w Kwaśniowie Dolnym informuje, że w związku ze zbliżającą się rekrutacją na rok szkolny 2022/2023, rodzice dzieci uczęszczających w bieżącym roku szkolnym 2021/2022 do naszego przedszkola, chcący aby ich pociecha została przyjęta na nowy rok szkolny, powinni złożyć poprzez dziennik podawczy sekretariatu deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w terminie od 24 stycznia do 18 lutego 2022 r.

Dzieci już uczęszczające do przedszkola zostają przyjęte wyłącznie na podstawie deklaracji.

  1. Rekrutacja do przedszkola w Kwaśniowie Dolnym trwa od 21 lutego do 22 marca 2022 roku.
  2. Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony internetowej przedszkola lub odebrać z sekretariatu.
  3. Dokumenty należy dostarczyć poprzez dziennik podawczy sekretariatu, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.
  4. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Państwa jak  i pracowników przedszkola prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego podczas składania dokumentów w przedszkolu.
  5. Wyniki rekrutacji zostaną podane do publicznej wiadomości 1 kwietnia 2022 roku.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status