Rekrutacja 2022/2023

Rodzice dzieci nowo przyjętych do przedszkola mają obowiązek złożyć stosowne POTWIERDZENIE WOLI ORAZ UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU DZIECKA  (do pobrania poniżej)  do dnia 08.04.2022r. w sekretariacie przedszkola w godzinach 800-1500.

Dyrektor Przedszkola w Kwaśniowie Dolnym informuje, że w związku ze zbliżającą się rekrutacją na rok szkolny 2022/2023, rodzice dzieci uczęszczających w bieżącym roku szkolnym 2021/2022 do naszego przedszkola, chcący aby ich pociecha została przyjęta na nowy rok szkolny, powinni złożyć poprzez dziennik podawczy sekretariatu deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w terminie od 24 stycznia do 18 lutego 2022 r.

Dzieci już uczęszczające do przedszkola zostają przyjęte wyłącznie na podstawie deklaracji.

1. Rekrutacja do przedszkola w Kwaśniowie Dolnym trwa od 21 lutego do 22 marca 2022 roku.
  2. Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony internetowej przedszkola lub odebrać z sekretariatu.
  3. Dokumenty należy dostarczyć poprzez dziennik podawczy sekretariatu, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.
  4. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Państwa jak  i pracowników przedszkola prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego podczas składania dokumentów w przedszkolu.
  5. Wyniki rekrutacji zostaną podane do publicznej wiadomości 1 kwietnia 2022 roku.