RODO

Szanowni Państwo,

Od 25 maja 2018 r. zaczęły obowiązywać nowe przepisy w zakresie ochrony danych osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, określane jako „RODO” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych. W celu spełnienia obowiązku informacyjnego, przygotowaliśmy dokument, w którym znajdą Państwo wymagane prawem informacje na temat ochrony danych osobowych w naszej placówce.

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kwaśniowie Dolnym dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były zgodne z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych, określanym jako „RODO”.

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym został powołany Inspektor Ochrony Danych – Pan Marek Białek

adres email inspektor@cbi24.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA - przetwarzanie danych osobowych

POBIERZ DOKUMENT

KLAUZULA INFORMACYJNA - monitoring

POBIERZ DOKUMENT

KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH - wycieczki

POBIERZ DOKUMENT

KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH - wizerunek

POBIERZ DOKUMENT

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY - rekrutacja

POBIERZ DOKUMENT
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status