Dyżur wakacyjny 2022

1. Informujemy, iż dyżur wakacyjny w Przedszkolu w Kwaśniowie Dolnym w 2022 roku jest  zaplanowany w terminie od 29 lipca do 8 sierpnia 2022 roku.
  2. Termin składania wniosków od 01.04.2022 roku do 31.05.2022 roku.
  3. Po upływie tego terminu wnioski nie będą przyjmowane.
  4. Z dyżuru wakacyjnego mogą korzystać jedynie dzieci, których obydwoje rodzice pracują i w tym czasie nie korzystają z urlopu wypoczynkowego. Wraz z wnioskiem o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny należy złożyć stosowne oświadczenie o niekorzystaniu z urlopu wypoczynkowego przez oboje rodziców w okresie, kiedy dziecko zapisane jest na dyżur, pod rygorem nieprzyjęcia dziecka na dyżur.
  5. Jeśli rodzic zapisuje dziecko do więcej niż jednej placówki, wypełnia wniosek do każdej placówki osobno. Wydawanie i przyjmowanie wniosków odbywa się w przedszkolu macierzystym.