Motyle

„Kto słyszy śmiech motyli,

wie, jak smakują chmury… „

To właśnie my! Piękne motyle, które przeszły już czas przepoczwarzenia i razem z naszą panią mgr Pauliną Burkiet przygotowują się do pierwszych dni w szkolnym życiu. Uwielbiamy tworzyć kreatywne prace plastyczne, budować budowle z klocków oraz… bawić się w szkołę. Ucząc się liter już drugi rok pracujemy na Metodzie Dobrego Startu prof. Bogdanowicz. Uczymy się również kodowania i stawiamy pierwsze kroki w nauce programowania. W tym roku nasza pani zaprosiła nas na „Planetę dzieci”. Jest to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, dla których ważne są prawda, dobro, piękno, szacunek do ludzi i przyrody oraz idee kształtujące pozytywny stosunek do świata. Zapraszamy Was do udziału w niezwykłej przygodzie, która zaczyna się w przedszkolu!