Mamo, tato, idę do przedszkola!

Drodzy Rodzice!

1 września zbliża się wielkimi krokami i już za niedługo Wasze pociechy po raz pierwszy przekroczą próg przedszkola. Dlatego też, przygotowaliśmy garść informacji dotyczących pierwszych dni w przedszkolu:

• przedszkole jest czynne w godz. 8-16. Prosimy o przyprowadzanie dzieci na godzinę wskazaną przez Państwa we wniosku przyjęcia do przedszkola;
  • wejście przedszkola znajduję się z boku budynku, od strony placu zabaw;
  • w przedszkolu nie ma oficjalnego rozpoczęcia roku, dzieci od razu kierują się do sal;
  • pierwszego dnia przynosimy jedynie buty na zmianę w podpisanym worku oraz komplet ubrań na przebranie umieszczonych w podpisanej reklamówce/plecaku;
  • prosimy o nie przynoszenie jedzenia, picia, słodyczy. Przedszkole zapewnia wyżywienie.
  • zapraszamy również do zapoznania się z postem dotyczącym adaptacji w przedszkolu: https://przedszkole.zspkwasniow.pl/2021/08/29/adaptacja-dziecka-w-przedszkolu/

Dla wszystkich początek jest trudny – dla Nas Nauczycieli także. Pamiętajcie! Nie Jesteście Sami! Życzymy powodzenia!