Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy jesień kończy się,

od najmłodszego, aż po starszaka

wszyscy  świętują Dzień Przedszkolaka!

20 września od lat jest ważną datą w naszym przedszkolu, ponieważ tego dnia  przedszkolaki obchodzą swoje święto!  Kochane urwisy życzymy Wam, aby uśmiech już nigdy nie znikał z Waszych twarzy, niech pobyt w przedszkolu będzie dla Was niezapomnianą przygodą, a chwile spędzone z Waszymi rówieśnikami niech zapiszą się w Waszej pamięci

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status