Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

„Śmiej się dużo, nudź się mało,

idź przez życie zawsze śmiało.

Bądź mądrzejszy niż komputer,

szybszy niż japoński skuter”.

Kochani Chłopcy! Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo szczęścia, pogody ducha i uśmiechu od ucha do ucha. A co robiła dzisiaj nasza męska część przedszkolaków? No cóż, może to było ich święto, ale ciężko jest zdobyć PUCHAR SUPER CHŁOPAKA. Po pierwsze należy zdać odpowiedni test… znajomości marek samochodowych oraz popisać się odpowiednią tężyzną fizyczną. I jaki jest wynik? Otóż w naszym przedszkolu mamy wyłącznie SUPER CHŁOPAKÓW!. Gratulacje!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status