Konkurs „Jesienny pejzaż Polski”

Konkurs „Jesienny pejzaż Polski”

W związku z udziałem w projekcie „Z kulturą mi do twarzy” nasze przedszkole zorganizowało przedszkolny konkurs „Jesienne pejzaże Polski”. Przedszkolaki zapoznały się z obrazami przedstawiającymi jesienne krajobrazy, a następnie namalowali swoje własne prace do utworu Vivaldiego ” Cztery Pory Roku – Jesień”. Zwycięzców wyłoniło głosowanie przeprowadzone przez uczniów klas I-III.

 Nagrodę główną ufundowała Pracownia MINKY DUDU

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu zwycięzców:

Grupa Biedronki:

I miejsce Szymon Nyczaj

II miejsce Maciej Grzanka

III miejsce Hanna Kaszuba i Miron Nowak

Grupa Pszczółki:

I miejsce Wojciech Jurczyk

II miejsce Zuzanna Poszytek i Jakub Brodziński

III miejsce Hanna Pieczyrak

Grupa Motylki:

I miejsce Izabela Płonka

II miejsce Lila Kurkowska

III miejsce Marcel Sadurski

Gratulujemy!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status