„Jesteśmy Polką i Polakiem” – Międzynarodowy Projekt Piękna nasza Polska cała.

„Jesteśmy Polką i Polakiem” – Międzynarodowy Projekt Piękna nasza Polska cała.

Znajomość swoich korzeni i tradycji sprzyja budowaniu więzi małego człowieka z otoczeniem i wpływa na budowanie postaw patriotycznych. Dlatego też, nasze przedszkolaki poznały tradycje swojego regionu, stroje ludowe oraz tańce ludowe. W ramach projektu „Piękna nasza Polska cała” w naszym przedszkolu odbyła się też sesja zdjęciowa w strojach ludowych z użyciem „fotobudki”.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status