Dzień bez Skarpetek

Dzień bez Skarpetek

Dziś skarpetki zdejmujemy i na boso świat poznajemy!

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień bez Skarpetek. Minął nam on pod znakiem zabaw sensorycznych. O tym, jak zdrowe jest chodzenie boso wiemy nie od dzisiaj – rozwija uwagę i wrażliwość dotykową, relaksuje. Przedszkolaki rozwijały zmysł równowagi, sprawność motoryczną i zmysł dotyku poprzez spacer ścieżką sensoryczną oraz zabawy ruchowe. Ten dzień, prócz wielu wrażeń dostarczył przede wszystkim wiele frajdy i zabawy!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status