Udział przedszkolaków w Powiatowej Olimpiadzie z Języka Angielskiego

Udział przedszkolaków w Powiatowej Olimpiadzie z Języka Angielskiego

13 maja  w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek nasze Pszczółki Lila i Kuba wzięli udział w  Olimpiadzie Przedszkolaka z Języka Angielskiego, zorganizowanej przez Angielski Metodą Helen Doron – Olkusz oraz olkuską Bibliotekę. Olimpiada była przeznaczona dla uczniów klas „0” z przedszkoli z powiatu olkuskiego, uczęszczających na zajęcia języka angielskiego w przedszkolu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status