Dzień Książki

Dzień Książki

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 realizowanego przez nasze przedszkole w Świetlicy Gminnej w Kwaśniowie odbył się Dzień Książki. W wydarzeniu uczestniczyły zarówno dzieci jak i rodzice.

Dla przybyłych gości  przygotowano wiele atrakcji: konkurs plastyczny, bajkowe zagadki, quiz znajomości postaci z bajek, wspólne czytanie, zabawy z chustą animacyjną oraz zawody sportowe, malowanie twarzy. Na sam koniec spotkania, każdy przedszkolak mógł sobie wybrać książeczkę na pamiątkę.

Goszczące na twarzach dzieci uśmiechy mówiły tylko jedno – zabawa była udana!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status