Dzień Makaronu

Dzień Makaronu

Dzień Makaronu to doskonała okazja do zapoznania się z różnymi jego rodzajami. Penne, świderki, wstążki, kokardki, literki to tylko niektóre z nich. Mieliśmy możliwość porównania kształtów i kolorów. Już dzień wcześniej dzieci poznały tajemniczy sposób barwienia makaronu. Następnego dnia, gdy makaron już wysechł i był gotowy, użyliśmy go do różnorodnych działań. Było przeliczanie, układanie rytmów oraz tworzenie własnej biżuterii poprzez nawlekanie na sznurki. Makaronowe zabawy dostarczyły dzieciom dużo doświadczeń sensorycznych oraz pozytywnych wrażeń!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status