Teatrzyk „Królowa Śniegu”

Teatrzyk „Królowa Śniegu”

W murach naszej szkoły po raz kolejny odbył się spektakl teatralny. Tym razem przenieśliśmy się do krainy wiecznej zimy. „Królowa Śniegu” to interpretacja baśni Hansa Christiana Andersena o tym samym tytule. Spektakl przedstawiał losy zaginionego chłopca i dziewczynki, która za wszelką cenę pragnęła go odnaleźć. Siła przyjaźni i upór w dążeniu do celu to nie wszystko co mogliśmy tutaj zobaczyć. Dzieci pomogły Gerdzie pokonać wiele trudności by w końcu odnaleźć jej najlepszego przyjaciela i uratować go z lodowego pałacu Królowej Śniegu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status