Poznajemy zasady savoir vivre

Poznajemy zasady savoir vivre

„Co to jest savoir-vivre? Mniej więcej to samo, co bon ton, tylko że trudniej się to wymawia. No dobrze, a co to jest bon ton? Wiedza o tym, jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w różnych sytuacjach. Hm… a kto to jest właściwie ten dobrze wychowany człowiek? Ktoś, kto nie zachowuje się jak małpa i kogo nie trzeba chować do szafy, gdy przychodzą goście.”

„Bon ton, czyli savoir vivre dla dzieci.” Grzegorz Kasdepke

W ramach innowacji „Wszyscy mamy dziarskie minki, bo zjadamy witaminki” przedszkolaki poznały zasady savoir vivre przy stole. Zapraszamy do fotorelacji!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status