Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

W naszym przedszkolu odbył się oczekiwany od wielu tygodniu bal karnawałowy! Już od rana w naszych salach pojawiały się kolorowe postacie. Na przedszkolnym korytarzu można było spotkać: wróżki, królewny, motylki, strażaków, policjantów, piratów,  a nawet rycerzy!

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do przedszkola wyjątkowych gości : Studio Artystyczne Ochy i Achy  – którzy poprowadzili całe wydarzenie, zachęcając do zabawy znaną wszystkim muzyką oraz świetnymi zabawami!  

Impreza była wystrzałowa, czego dowodem są nasze zdjęcia! Zapraszamy do oglądania!

https://youtu.be/bHmetiiHsOo

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status