„Gramy zmysłami” – WZROK

„Gramy zmysłami” – WZROK

W ramach Ogólnopolskiego Projektu „Gramy Zmysłami” – poznajemy zmysł wzroku3. Przedszkolaki przeprowadziły doświadczenia angażujące zmysł wzroku, oglądali obrazki  3D, obserwowali za pomocą lornetki oddalone za oknem przedmioty, za pomocą lupy powiększali obrazy oraz zobaczyli za pomocą mikroskopu budowę aparatu gębowego mrówki! Nie zabrakło również rysowania w kaszy na podświetlanej tablicy oraz zabaw sensorycznych z użyciem oliwki i barwników.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status