Sukcesy podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki!

Sukcesy podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż podczas Powiatowego Festiwalu Piosenki , zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie pod patronatem Starostwa Powiatowego w Olkuszu zarówno nasi przedszkolacy jak i uczniowie otrzymali nagrody!

II MIEJSCE – Pola Mocny I kategoria wiekowa

III MIEJSCE – Anastazja Waksmańska I kategoria wiekowa

II MIEJSCE – Amelia Waksmańska II kategoria wiekowa

WYRÓŻNIENIE – Lila Kurkowska II kategoria wiekowa

Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Zdjęcia: MOK Bukowno

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status