Wycieczka na spektakl teatralny „Kopciuszek”

Wycieczka na spektakl teatralny „Kopciuszek”

Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Domu Kultury w Olkuszu , aby obejrzeć spektakl pt.” Kopciuszek”. Teatralna adaptacja baśni braci Grimm,  opowiada o dobrej i pracowitej dziewczynie poniżanej i zmuszanej do ciężkiej pracy przez złą macochę i jej wyrodne córki  oraz o cudownej odmianie jej losu. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz ciekawe kostiumy przyciągały uwagę przedszkolaków i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Wszystkim bardzo podobała się wycieczka!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status