Poznajemy zmysł dotyku!

Poznajemy zmysł dotyku!

W ramach Ogólnopolskiego Projektu „Gramy zmysłami” tworzyliśmy masy sensoryczne. „Glut”  to masa plastyczna, która dostarcza rozrywki oraz  pomaga w integracji sensorycznej. SI to zdolność mózgu do przetwarzania informacji z różnych zmysłów i łączenia ich w spójną całość. Dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej mogą mieć trudności w procesowaniu i organizowaniu tych informacji. Masy plastyczne są bardzo pomocne, ponieważ angażują wiele zmysłów, w tym wzrok, dotyk i propriocepcję.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status