Zajęcia sportowe

Zajęcia sportowe

Ruch to zdrowie! Dziecko z odpowiednią dawką ruchu lepiej się rozwija, ma lepszą kondycję, sprawność, lepiej sobie radzi w codzienny życiu. A w naszym przedszkolu go nie brakuje! Oprócz codzienny zajęć ruchowych przedszkolaki biorą również udział w zajęciach organizowanych przez Akademię Sportu 2022. Pod czujnym okiem trenerów Państwa  Aleksandry i Karola Półtoraków rozwijają swoje zdolności motoryczne.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie zajęcia w mijającym roku szkolnym!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status