Kubusiowi Przyjaciele Natury!

„Kubusiowi Przyjaciele Natury” to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych.  Jego celem jest proekologiczna edukacja dzieci i zachęcenie je do ruchu już od najmłodszych lat. Przedszkolaki  brały udział w zajęciach tematycznych, podczas których nauczyli się troszczyć o środowisko naturalne, poznali podstawowe zasady ekologii i dowiedzieli się , dlaczego warto jeść owoce i warzywa oraz poznali korzyści płynące z ruchu. Zapraszamy do fotorelacji z realizacji projektu w roku szkolnym 2022/2023!