Pożegnanie Pszczółek

Pożegnanie Pszczółek

21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola i pożegnanie straszaków z grupy „Pszczółki”. Rodzice mieli okazję obejrzeć występ artystyczny przygotowany przez dzieci oraz pokaz taneczny. Kolejnym elementem uroczystości było wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz nagród.

Kochane przedszkolaki!

Daliście radę ! Ten rok szkolny oficjalnie dobiegł końca.  Nie możemy uwierzyć, że  nadszedł ostatni  Wasz dzień w przedszkolu. Dokładnie pamiętamy jak przekroczyliście próg przedszkola kurczowo trzymając się rodziców.  Teraz, my nauczyciele byliśmy z Was dumni oglądając Wasz występ na zakończenie przedszkola. Mamy nadzieję, że w czasie przerw biegając po szkolnych korytarzach znajdziecie choć chwilę, aby zajrzeć na przedszkolne sale.

„Zachody słońca są dowodem na to, że zakończenia mogą być piękne”.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status