Bezpieczna droga do przedszkola

W naszym przedszkolu została przeprowadzona prelekcja przez funkcjonariusza policji z Komisariatu w Kluczach.  Tematem spotkania była bezpieczna droga przedszkolaka. Podczas prelekcji zostały przypomniane zasady funkcjonowania sygnalizacji świetlnej, bezpiecznego poruszania się po jezdni oraz przechodzenia przez pasy. Zostały poruszone również zagadnienia kontaktów z nieznajomymi oraz podstawowe wyposażenie policjanta na służbie. Na sam koniec spotkania przedszkolaki udały się przed budynek przedszkola, gdzie czekała na nich jedna z największych dla dzieci atrakcji, czyli radiowóz!

Serdecznie dziękujemy za spotkanie!