Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Tego dnia pogoda była wręcz wakacyjna, więc wszystkie dzieci udały się na boisko szkolne, żeby świętować! Nie zabrakło zabaw z chustą animacyjną, z balonami oraz toru przeszkód. Jednak największą atrakcją była wata cukrowa!

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tego dnia!

BIEDRONKI
PSZCZÓŁKI
MOTYLKI

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status