Dzień Dyni

Dzień Dyni

Dzień Dyni to jedno z najzdrowszych jesiennych świąt obchodzonych w przedszkolu! Jest to niebywała okazja, aby zachęcić dzieci do próbowania warzyw.

Wśród przedszkolaków ubranych na pomarańczowo, można było poczuć się jak na dyniowej grządce. Poznaliśmy wiele rodzajów dyni oraz przekonaliśmy się, że dynia jest bardzo zdrowym warzywem i, że można z niej przygotować wiele dań. Przedszkolaki zdecydowały się jednak na upieczenie ciasta dyniowego. Nieskromnie mówiąc wszystkie wyroby cukiernicze przygotowane przez dzieci są przepyszne, więc z ciasta nie został nawet jeden okruszek.

Smacznego!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status