Wycieczka do kina na „Psi Patrol”

Wycieczka do kina na „Psi Patrol”

I stało się! Nastał długo wyczekiwany dzień wycieczki do kina na film „Psi Patrol”. Przedszkolaki  tak nie mogły się doczekać tego dnia, że dzięki odliczaniu do niego wszyscy w przedszkolu potrafią liczyć przynajmniej do 14! Nie ma co się dziwić, ponieważ dla Biedroneczek była to pierwsza podróż prawdziwym autokarem bez rodziców! Wszystkim dzieciom baaardzo podobał się film, a dla niektórych była to pierwsza wizyta w kinie. Wycieczkę możemy zaliczyć do udanych.  

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status