„Angielski jest FUN-tastyczny!”

„Angielski jest FUN-tastyczny!”

W ramach Ogólnopolskiego Projektu „Angielski jest FUN-tastyczny” w naszym przedszkolu zostały zorganizowane zajęcia kulinarne prowadzone w języku angielskim. Przedszkolaki wyrabiając ciasto zapoznały się ze słownictwem z zakresu produktów spożywczych oraz przyborów kuchennych.  Nawiązując do tematyki jesiennej wykonaliśmy i przyozdobiliśmy przepyszne ciasteczka w kształcie dyni. Nie możemy się już doczekać kolejnych zajęć!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status