Teatrzyk „Alicja w krainie czarów”

Do naszej szkoły i przedszkola po raz kolejny zawitał Teatrzyk „Blaszany Bębenek”. Tym razem mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl pt. „Alicja w Krainie Czarów” Jest to znana opowieść o dziewczynce podróżującej w głąb wyobraźni. Głównym tematem była podróż przez fantastyczną i nonsensowną krainę, podczas której spotykała się ona z nielogicznymi zagadkami. Do krainy czarów dostała się podążając za Białym Królikiem przez jego norę w ziemi. Na swej drodze spotykała niesamowite postacie takie jak: Szalony Kapelusznik, Zając Szarak, Kot Dziwak i Królowa Kier. Pod koniec swej przygoda Alicja obudziła się i uświadomiła sobie, że zaczarowany świat jest tylko snem.

W przedstawieniu dzieci nauczyły się, że należy rozwijać swoją wyobraźnie oraz pomagać potrzebującym. Serdecznie dziękujemy za wizytę!