Wyniki konkursu „Magia Świąt”

Wyniki konkursu „Magia Świąt”

Pewnego listopadowego popołudnia dwójka naszych przedszkolaków Hania Świda i Marcelinka Mendrek wpadły na pomysł zorganizowania przedszkolnego konkursu plastycznego „Magia Świąt”. Dziewczyny same narysowały plakat, który zawieszono na drzwiach przedszkola. Nawet wtedy nikt nie spodziewał się, jaki będzie odzew ze strony naszych przedszkolaków!

Już następnego dnia dziewczyny rozpoczęły rejestrację prac oraz przygotowywanie dyplomów! A skoro w organizacji konkursu nie brała udziału żadna osoba dorosła, to do jury konkursu powołano klasę II! I tak mamy zaszczyt ogłosić  Państwu wyniki konkursu!

I miejsce otrzymują:

Julia Szczerbińska

Jan Rogowski

Filip Chłosta

II miejsce otrzymują:

Marcel Kondek

Amelia Kumela

Zofia Świda

III miejsce otrzymują:

Emilia Kumela

Antoni Żak

Igor Szeląg

Serdecznie gratulujemy!

A morał tej historii jest taki, że uwierzmy w nasze dzieci, ponieważ tkwi w nich wielki potencjał! Przy odrobinie wsparcia i naszej wiary w nie potrafią one dokonać wielu rzeczy.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status