Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Ubiegły tydzień został ogłoszony tygodniem życzliwości i pozdrowień. Uczniowie naszej szkoły świetnie się spisali i z każdej klasy zostali wyłonieni król i królowa życzliwości. Samorząd uczniowski z panią pedagog odwiedzili każdą klasę ze słodkim poczęstunkiem na umilenie dnia. Na przerwach krążyło również złote pudełko „zatrzymaj się kolego i napisz coś miłego!”. W klasach 1-3 została także przeprowadzona pogadanka na temat życzliwości, którą powinniśmy okazywać sobie na co dzień- nie tylko od święta! 🙂 Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o naszych przedszkolakach! Pedagog odwiedziła Biedronki, Motyki i Pszczółki. Rozmawialiśmy o byciu miłym, pomocnym i uprzejmym. Przedszkolaki poczęstowały się cukierkiem, a w zamian za to dostaliśmy piękne uśmiechy do zdjęcia! 😊

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status