Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Tak oto świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia, który ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku.  Czy to święto ma już 21 lat? Oczywiście z tej okazji wyprawiliśmy naszym misiom prawdziwą imprezę urodzinową! Nie zabrakło tortu, świeczek oraz konfetti. Poznaliśmy też wiele ciekawostek o misiach oraz braliśmy udział w misiowych zabawach. A na koniec czekały na nas prawdziwe uśmiechy przedszkolaków w zmisiowanej fotobudce.

Cóż to była za zabawa!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status