Mikołaj w przedszkolu

Zgodnie z tradycją 6 grudnia uroczyście obchodziliśmy w przedszkolu mikołajkowe święto. Przedszkolaki usłyszały dźwięk dzwonków, a następnie w Sali pojawił się elf Świętego Mikołaja! Zadaniem dzieci, było odnalezienie prawdziwego Mikołaja. Okazało się, że skrył się w sali Motylków! Święty Mikołaj porozmawiał z dziećmi, obejrzał przygotowane dla niego laurki oraz wysłuchał piosenki, jaką przygotowały przedszkolaki. Na sam koniec wręczył wszystkim dzieciom prezenty. Święty Mikołaju zapraszamy za rok!