Poznajemy zawód krawcowej

Poznajemy zawód krawcowej

Każdy z nas korzysta z efektów pracy krawcowej, nosząc na sobie ubrania, ale czy każdy zdaje sobie sprawę, ile wysiłku i energii muszą oni włożyć w uszycie ubrań? Przedszkolaki w ramach projektu „Igła z nitką – zabawa w teatr” poznały zawód krawcowej od podszewki. Używając odpowiedniej formy odrysowali, a następnie wycieli materiał na spodnie. Kolejnym etapem było zszycie nogawek i wszycie gum. I oto spodnie gotowe! Uff, cóż to było za zadanie!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status