Wyniki Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

Wyniki Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek

13 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs kolęd i pastorałek. Konkurs miał na celu rozbudzenie zainteresowania śpiewem kolędowym, kultywowanie tradycji bożonarodzeniowego kolędowania oraz kształtowanie umiejętności „zdrowego” współzawodnictwa między dziećmi. Do konkursowych zmagań zgłosiło się 45 osób. Soliści zaprezentowali jedną, dowolnie wybraną kolędę lub pastorałkę. Komisja w składzie P. Katarzyna Przybylska-Polak, Magdalena Kaczmarzyk oraz Renata Dusza przy ocenie występu brała pod uwagę: dobór repertuaru, opanowanie tekstu, muzykalność oraz ogólne wrażenia artystach.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Przedszkole

🥇Hanna Świda

🥈Marcelina Mędrek

🥉Anastazja Waksmańska

Wyróżnienie: Zuzanna Bieda, Agata Miąsko, Amelia Kumela, Krzysztof Kaczmarzyk, Igor Szeląg

Serdecznie gratulujemy!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status