Wizyta elfa w naszym przedszkolu!

Elf jest bardzo barwną postacią. Jego głównym zadaniem jest obserwowanie naszych pociech i sprawdzanie czy są grzeczne. Misja ta, jest bardzo ważna, ponieważ to właśnie elf ma kontakty z Mikołajem, tak tym Mikołajem od prezentów!

Co noc Elf leci na Biegun Północny by zdać uroczemu brodaczowi relację z dnia w naszym domu. To od niego zależy, czy pod choinką znajdzie się wymarzony prezent czy może przewiązana czerwoną kokardą rózga.

Oczywiście sam lot nie zajmuje mu dużo czasu, więc przez resztę nocy ma czas na przeróżne psoty. Potrafi nabroić jak mało kto!  Zapraszamy do fotorelacji z wizyty elfa w naszym przedszkolu!