Pierwszy Dzień Zimy

I stało się! Zawitała do nas Pani Zima! Ale niestety zgubiła swojego przyjaciela bałwana Olafa. Wszystkie przedszkolaki ruszyły jej więc na pomoc! Zła Królowa zostawiła dla przedszkolaków zagadki, które miały naprowadzić nas na miejsce kryjówki bałwana. Niestety okazało się, że Olaf zdążył się rozpuścić i została po nim tylko marchewka. Ale oczywiście nasze przedszkolaki nigdy się nie poddają więc zbudowały dla Pani Zimy bałwana z kulek z papieru, który na pewno nie rozpuści się w naszym klimacie.