Dzień Babci i Dziadka

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne emocje! To oczywiście Dzień Babci i Dziadka! Jak co roku nasze przedszkolaki zaprosiły do Świetlicy Gminnej w Kwaśniowie Górnym swoje Babcie i Dziadziusiów. W tym roku wnuczęta postanowiły się udać do URZĘDU DO SPRAW ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW BABCI I DZIADKA, żeby zażegnać wszystkie kłopoty swoich kochanych Babć i Dziadziusiów! Na szczęście odpowiednim rozporządzeniem udało się rozwiązać wszelakie problemy, a zaproszeni goście otrzymali od swoich wnucząt całuski i upominki.