Teatrzyk „Skarb to nie tylko złoto”

Po raz kolejny gościliśmy w naszych murach Teatrzyk Blaszany Bębenek. Tym razem aktorzy przybyli do nas ze spektaklem pt. „Skarb to nie tylko złoto”. Jest to wesoła i wciągająca historia dwójki krasnali, którzy na polecenie króla wyruszają do lasu, aby odnaleźć roślinę potrzebną do sporządzenia mikstury, która pomoże w wypędzeniu dokuczliwych nietoperzy z zamku. Okazuję się, że czekają ich tam zabawne, czasem niebezpieczne oraz pouczające przygody, a z pomocą dzieci, które uwalniają krasnala z pajęczej sieci udaje im się szczęśliwie zakończyć swoją podróż. Spektakl przybliżył przedszkolakom czym jest prawdziwa przyjaźń oraz dlaczego należy słuchać starszych od siebie osób i nie ufać nieznajomym.