Bezpieczne ferie – prelekcja

Bezpieczne ferie – prelekcja

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów i przedszkolaków w czasie ferii zimowych odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem  z Komisariatu Policji w Kluczach. Zostały omówione zasady poruszania się po drodze, bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Wspomniano również o przykrych skutkach wchodzenia na kruchy lód, zjeżdżania na sankach w pobliżu jezdni oraz zbliżania się do nieznajomych osób.

Największym jednak zainteresowaniem cieszyła się demonstracja sprzętu policyjnego niezbędnego podczas wykonywania codziennej pracy .

Serdecznie dziękujemy za ciekawą prelekcję oraz życzymy wszystkim bezpiecznych ferii!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status